חברת “מניפיקס” מתמחה בייעוץ, תכנון שיווק מערכות אבטחה מתקדמות של החברות המובילות.

ככל שרמות הפשיעה עולות כך גנבים ופורצים הופכים לערמומיים יותר ויותר ומכירים היטב את דרכי הפריצה לבתים ועסקים.
בעבר דלת כניסה ומנעול מעט מתוחכם היה אמצעי הגנה די מספק, אך כיום לא די ברכישת דלת עם מנעול מתוחכם על מנת לחוש ביטחון מלא, אלה יש צורך במערכת אזעקה חכמה במיוחד על מנת להרחיק פורצים וגנבים.

אם עברתם לבית חדש או הנכם מעוניינים להרגיש יותר בטוחים בביתכם – מערכת אזעקה משוכללת תיתן לכם ביטחון ושקט נפשי.

כיום אף חברות ביטוח רבות מחייבות במקרים מסוימים להתקין מערכת אזעקה משוכללת בעיקר בבתים פרטיים או באזורים המוגדרים כאזורי סיכון. התקנת מערכת שכזאת, היא ללא ספק תקנה לכם ביטחון ושקט נפשי ולעיתים התקנת מערכות יכולות להוזיל את פרמיית הביטוח.

סוגים שונים של מערכות אזעקה

ניתן למצוא בשוק היצע גדול של מערכות אזעקה, חלקן מתוחכמות במיוחד הכוללות מיגון קווי ואלחוטי, חלקן עם תקשורת למוקד, עם חייגן שמתריע לבעלים על התרחשות מסוימת וחלקן אף יכולות לשדר תמונות און ליין מהשטח במקרה שהאזעקה מופעלת. חשוב לזכור כי בפועל תפקיד  מערכת אזעקה הוא לצמצם כמה שיותר או למנוע אירועי פריצה בביתכם או בעסק שלכם על ידי השמעת צופרים חזקים המרתיעים פורצים. מעבר לכך, תפקידה הוא לשלוח הודעה או לחייג במהירות אפשרית למוקד, שכך במידה ופורץ החליט  לפרוץ למרות רעש האזעקה לא יהיה לו זמן רב לבצע את זממו.

כיצד בוחרים מתקין מערכות אזעקה?

ישנם פרמטרים שונים לבחירת מתקין מקצועי, כאשר הפרמטרים העיקריים הם – ניסיון, אמינות ואיכות. ניסיון הוא ללא ספק פרמטר חשוב, שהרי מתקין בעל ניסיון רב וודאי מכיר את כל סוגי המערכות ויוכל להמליץ לכם על המערכת הטובה ביותר בהתאם לצורך שלכם. אמינות אף הוא פרמטר חשוב, שהרי מתקין אמין יוכל לבצע עבודה מקצועית במחיר אטרקטיבי. בכל מקרה חשוב לוודא כי המתקין עובד עם רישיון והסמכה לעסוק בתחום ואף כדי להעזר בממליצים ומכרים שהשתמשו בעבר בשירותיו ואכן היו מרוצים מעבודתו. על מנת לעמוד את מחירי ההתקנה, מומלץ לבצע סקר שוק מעמיק.

עוד בנושא

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית מערכת אזעקה באופן כללי נועדה לתת לדיירי הבית שקט נפשי בעת פריצה וכניסה של אדם שאינו רצוי לשטח ביתם. את מערכות האזעקה

שירותים

עקבו אחרינו

צרו איתנו קשר