חברת “מניפיקס” מתמחה במתן פתרונות תקשורת ומבצעת ייעוץ, תכנון והקמה של תשתית תקשורת אחודה וסיבים אופטיים.

 

אנו מלווים אתכם משלב הסרטוטים ובכך אנו דואגים שסלילת התשתיות והנחתן יתוכננו בצורה המקצועית והטובה ביותר בשבילכם. ובדגש על הגימורים ועל האסטטיקה.

אנו דואגים לתכנן לפי צרכי הלקוח ועל פי המקצועיות והמומחיות שלנו בתחום.

בחברת “מניפיקס” שמים דגש על האיכות ועל השירות.

תשתיות תקשורת

כיום תשתיות תקשורת הן חלק בלתי נפרד מארגון וחברות המספקות מענה בסיסי כמו חיבור לאינטרנט, שליחת מיילים, שיתוף בין מחשבים, מרכזיות טלפונית, גיבוי מידע וניהול מאגרי מידע של לקוחות החברה בצורה יעילה זקוקות לתשתיות תקשורת. את שירותים בסיסיים אלו, חייבים לתכנון מראש בצורה נכונה, על מנת לקבל תשתית תקשורת טובה שתקל על העובדים את עבודתם במהלך היום ויספקו מענה מתאים לכל ארגון לפי צרכיו.

כיצד זה עובד?

תשתיות תקשורת, למעשה מרכזות את כלל השירותים התשתיות של הארגון החל משירותי פקס, שרתים וכבלי טלפון, כבלי מחשבים, נתבים ומרכזיות ועד פריטים שונים הנמצאים בארגון בתחום התקשרות. ריכוז זה, מאפשר לנהל בצורה נכונה ויעילה את הרשת הארגונית בארגון ולתת מענה ממוקד במקרה של תקלה או בכלל.

התקנת ארונות תקשורת

לעיתים ישנם ארגונים אשר כבלי התקשרות שלהם נמצאים במרחק מסוים בין נקודת הקצה למרכז המידע, לכן יש צורך להתקין ארונות תקשורת בכל קומה מסוימת או באזור מסוים, כאשר מדובר בחלל גדול עם ריבוי ציוד. הארון בו מרכזים את תשתיות התקשורת מרכז את המידע של הארגון וירכז את כלל התקשורת של אותו אזור או אותה קומה למקום אחד. דבר זה הוא יעיל ביותר, כך שבמקרה של תקלה, ניתן לאתר את מקור הבעיה בקלות רבה.

כיצד מתבצעים עבודות תשתיות תקשורת?

עבודות אלו, הן עבודות מרכבות הדורשות ידע רב וניסיון בתחום, לכן כאשר הנכם בוחרים בעל מקצוע להתקנת תשתיות תקשורת, יש לבחור בקפידה את בעל המקצוע תוך כדי הקפדה על כמה פרמטרים בסיסיים:

ראשית עליכם לבדוק את ניסיונו והסמכתו של בעל המקצוע לעסוק בתחום – תוכלו לבדוק זאת על ידי הצגת עבודות קודמות, המלצות של חברות וארגונים קודמים שהשתמשו בשירותיו ואת זמינותו לבצע את העבודה.

פרמטרים נוספים הם – השימוש בחומרים איכותיים, מקצועיות בלתי מתפשרת לצד שירות אישי וליווי יד ביד לאורך כל הפרויקט, הרי סביר להניח כי אין לכם ממש ידע בתחום, לכן יש צורך לבחור בקפידה בעל מקצוע מיומן ביותר ולא להתפשר על איכות. מעבר לכך, וודאו כי אותו בעל מקצוע מעניק לכם אחריות מלאה על עבודתו.

עוד בנושא

סיבים אופטיים

סיבים אופטיים

חברת “מניפיקס” מתמחה במתן פתרונות תקשורת ומבצעת ייעוץ, תכנון והקמה של תשתית תקשורת אחודה וסיבים אופטיים. אנו מלווים אתכם משלב התכנון והסירטוט ובכך אנו דואגים שסלילת התשתיות