חברת “מניפיקס” מתמחה במתן פתרונות תקשורת ומבצעת ייעוץ, תכנון והקמה של תשתית תקשורת אחודה וסיבים אופטיים.

אנו מלווים אתכם משלב התכנון והסירטוט ובכך אנו דואגים שסלילת התשתיות תקשורת ,סיבים אופטיים והנחתן יתוכננו בצורה המקצועית והטובה ביותר בשבילכם. ובדגש על הגימורים ועל האסטטיקה.

אנו דואגים לתכנן לפי צרכי הלקוח ועל פי המקצועיות והמומחיות שלנו בתחום.

בחברת “מניפיקס” שמים דגש על האיכות ועל טיב השירות.

 

סיבים אופטיים

סיבים אופטיים, הם למעשה סיבי תקשורת הבנויים על אור מאסיבי זכוכית. כיום, תשתיות התקשורת המתקדמות, בנויות מסיבים אופטיים, בשל יתרונותיהם הרבים המאפשרים תקשורת למרחקי גדולים. טכנולוגיה זאת, מאפשרת לעסקים רבים ליהנות מתקשורת איכותית ומהירה ללא צורך בכבלי נחושת שהיו בעבר.

סיבים אופטיים, מחולקים לשני סוגים עיקריים

חד אופן – אלו סיבים המיועדים להעביר נתונים למרחק ארוך כמו בין מדינות או בין ערים שונות וגם כבלים תת ימיים. למעשה הם נקראים חד אופן, מכיוון שהם מועברים באופן יחידי בסיב, מה שמאפשר להם שידור ישיר ללא הפרעות כלל ומינימום תקלות. עם התפתחות הטכנולוגיה, כיום ניתן גם למצוא טכנולוגיות ייחודיות המאפשרות העברת מידע על מספר אורכי גל מסוג סינגל וכך ניתן להעביר מידע על רוחב פס ללא הגבלה כלל.

רב אופן – סיבים אלו, למעשה מיועדים להעביר קצב גדול יותר של נתונים למרחקים קצרים יותר לרוב בין בניינים, בתוך משרדים ומקומות סמוכים. לרוב ניתן להעביר מידע דרך הסיבים עד כמה מאות מטרים בלבד. המידע המועבר דרך סיבים רב אופן,  מועבר במספר אופנים במקביל.  

ארונות תקשורת בשילוב סיבים אופטיים

כיום ניתן לראות חברות רבות המציעות את שירות התקנת סיבים האופטיים בתוך משרדים, מה שמאפשר לארגונים ועסקים תקשורת מתקדמת ונוחה ביותר. כאשר בונים את הסיבים דרך תקשורת זאת, יש צורך לשלב בארונות התקשורת של החברה סיבים אופטיים, מה שמצריך עבודה מיומנת ומקצועית. לרוב חברות אלו, מחזיקות בטכנאים מקצועיים המתבצעים את עבודות אלו ביעילות ומהירות רבה, ללא צורך בשבירת מרצפות או שיפוץ כללי, הם מבצעים זאת בחכמה רבה תוך מינימום שבירה ולכלוך מסביב.

כיצד תוכלו למצוא חברה מומחית להתקנת סיבים אופטיים?

עבודה זאת היא ללא ספק אינה עבודה פשוטה, לכן יש צורך לבחור בקפידה חברה בעלת מיומנות וניסיון רב בהתקנת סיבים אופטיים. על מנת למצוא חברה שכזאת, עליכם לערוך סקר שוק ולהתרשם מכמה חברות ולבדוק את ניסיונם בתחום, את הסמכתם לעסוק בתחום, האם הם מציעים מחירים אטרקטיביים, אדיבות ושירות ועוד פרמטרים החשובים לכם לצורך ביצוע משימה זאת.

תגובות

תגובות

עוד בנושא

סיבים אופטיים

סיבים אופטיים

חברת “מניפיקס” מתמחה במתן פתרונות תקשורת ומבצעת ייעוץ, תכנון והקמה של תשתית תקשורת אחודה וסיבים אופטיים. אנו מלווים אתכם משלב התכנון והסירטוט ובכך אנו דואגים שסלילת התשתיות

קרא עוד »