מערכות כריזהמערכות כריזה משמשות ככלי מצוין להודיע הודעות חשובות לכלל האנשים הנוכחים בחלל מסוים, כמו הודעות חירום, הודעות מיוחדות והשמעת מוזיקה. את מערכות הכריזה, ניתן למצוא בקניונים, מוסדות ציבוריים, בתי ספר, בתי חולים, בתי כלא ועוד מקומות שונים. מעבר לכך, לעיתים במקומות מסוימים, משטרת ישראל ומערכת הביטחון שאחראית על מקום ספציפי, דורשת להתקין מערכות כריזה במתחם למען בטיחות הדירים או המבקרים.

מערכות כריזה – כיצד הן פועלות?

מערכות אלו, למעשה בנויות מגוף הגברה משוכלל, אשר מחובר לרמקולים ושופרים הפזורים במתחם מסוים, כך שניתן לשמוע את הנאמר ברמקולים ובשופרות למרחק של מאות מטרים. ישנם סוגים רבים של מערכות כריזה, חלקן מיועדות למתחמים גדולים במיוחד וישנן כאלה שניתן להתקין על גבי רכבי בטחון והן כמובן שונות מאחת לשנייה. השוני בניהן בה לידי ביטוי בעוצמת הקול שלהן, שהרי מן הסתם מערכות כריזה המובנות במבנים ושטחים גדולים, יהיו חזקות יותר ובעלות עוצמה רבה.

מגוון סוגים של מערכות כריזה

כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רב של מערכות כריזה העשויות מחומרים שונים ומגוונים, חלקן עשויות ממגברים חזקים בעלי עוצמה. ישנם רמקולים ושופרות העשויים ממתכת איכותית, חלקם מפלסטיק קשיח ועוד סוגים שונים. מעבר לכך, ישנם רמקולים ושופרות המגיעים עם דרייבר וחלקם בלי דרייבר, אך כמובן שהשוני בא לידי ביטוי ברמת האיכות של מערכת הכריזה והוא משפיע ישירות על איכות השמיעה של הנאמר ברמקולים.

מגוון איכויות ומערכות כריזה משוכללות

את מערכות הכריזה, ניתן למצוא במגוון רב של איכויות, החל ממערכות משוכללות ודיגיטלית המאפשרות רמת שמיעה איכותית ביותר וישנם אף מערכות המתחברות ישירות למחשב נייד או ללפטופ ומאפשרות גישה מהירה מכל מקום.  על מנת לבחור את המערכת המתאימה לכם ביותר, ראשית עליכם להבין כמה פרמטרים חשובים: עליכם להבין לאיזה צורך המערכת תשמש אתכם, אם זה להעברת מידע או להשמעת מוזיקה לקהל, אולי שילוב בין שניהם.

כמובן שאם ברצונכם להעביר מסר באופן קבוע בקול ברור, יש לבחור במערכת איכותית המכילה מערכת הגברה טובה, אך במידה ומדובר במערכות למקרי חירום – יש לרכוש מערכת חזקה בה ניתן לשמוע למרחקים גדולים ושתוכל לתת מענה במקרים אלו.

חברת “מניפיקס” מתמחה בתכנון והתקנה של מערכות כריזה לכל מטרה.

עוד בנושא

מערכות כריזה לבניינים

  חברת “מניפיקס” מתמחה בתכנון והתקנה של מערכות כריזה לבניינים, מפעלים, מוסדות ועסקים. מערכות כריזה לבניינים מערכות כריזה לבניינים, הן לרוב מותקנות במקומות הומי אדם, במוסדות ובבניינים

שירותים

עקבו אחרינו

צרו אינו קשר